adres:

Firma Handlowo-Usługowa
"u Daniela"
Daniel Niewierko
ul. 3 Maja 12/2
82-300 Elbląg

tel.kom. 515 440 265
tel. 55 641 66 17
e-mail:
info@udaniela.elblag.pl

o firmie

lombard u daniela - serwis GSM Firma nieprzerwanie funkcjonuje na rynku od 1992 roku.
Od tamtej pory każdego dnia naszej pracy zdobywamy cenne doświadczenie w naszej branży. Wyróżnia nas uczciwość, rzetelność oraz bezpieczeństwo i dyskrecja przeprowadzanych transakcji. Naszym atutem jest również szybka oraz miła obsługa.

Jesteśmy w stanie przyjąć niemal każdy produkt, który posiada jakąkolwiek wartość. Mogą państwo sprzedać u nas radia, telewizory,konsole do gry, sprzęt stereo jak i biżuterię srebrną lub złotą.

Zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych nam rzeczy jak i całej placówki. Jesteśmy wyposażeni w całodobowy monitoring oraz czuwający nad bezpieczeństwem system alarmowy.

Placówka naszej firmy jest przyjazna dla klienta i schludna. Dbamy o estetykę i porządek tak aby klient zawsze z chęcią do nas wracał.

Nasze półki są zapełnione nie tylko sprzętem oraz biżuterią. W sprzedaży mamy również szeroką gamę fajek wodnych, akcesoria do sisz, ładowarek GSM, produktów survival takich jak noże, maczety latarki led.

Prowadzimy serwis GSM oraz sprzętu komputerowego. Posiadamy mocno rozbudowane zaplecze serwisowe które nadal prężnie rozwijamy. Codzienna praca związana z naprawą sprzętu owocuje doskonaleniem oraz poszerzaniem naszej oferty serwisowej.

Odwiedź i sprawdź nas.


lombard elblag   lombard elblag   lombard elblag   lombard elblag

lombard elblag   lombard elblag   lombard elblag   lombard elblag  

lombard elblag   lombard elblag   lombard elblag   lombard elblag